Surowiec - przestrzeń klubowo wystawiennicza

O nas

Studio klu to Klaudia Utracik i Paulina Sobczyk. Poznałyśmy się na wrocławskiej ASP i od tego czasu działamy razem. Obecnie współpracuje z nami również nasza serdeczna koleżanka 

Paulina Wolniak.

W projektowaniu cenimy prostotę i konsekwencję, dopracowujemy wnętrza w najdrobniejszym szczególe. Z myślą o codziennych potrzebach klientów, wdrażamy odpowiadające im przemyślane rozwiązania. Dążąc do stworzenia harmonijnej, eleganckiej całości, często zderzamy kontrastujące ze sobą elementy, niezmiennie posiłkując się materiałami najwyższej jakości.

 

Projektujemy wnętrza komercyjne i prywatne.

Działamy od 2015 roku – już od ponad sześciu lat cieszymy się zaufaniem zleceniodawców. Nieustannie rosnące grono zadowolonych – często powracających – klientów, może posłużyć za poświadczenie profesjonalizmu i dbałości o najwyższe standardy. 

W pracy łączymy wiele dziedzin sztuki, nie boimy się wyzwań, im mniej szablonowe zlecenie, tym lepiej.
Współpracowałyśmy m.in. z takimi instytucjami jak nestlé, świat książki, impel, das lokal, krvn, coffee planet, heca, schody donikąd.
Jesteśmy współodpowiedzialne za sukces marek: dojutra, panczo, surowiec, blackbeard, bueno, dragon box, bagiety z furgonety.
Stworzyłyśmy wiele pięknych i funkcjonalnych przestrzeni mieszkalnych.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Klaudia Utracik

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych [kierunek – architektura wnętrz, wydział architektury wnętrz i wzornictwa].

Od wielu lat mieszka we Wrocławiu, tutaj też rozwija studio projektowe klu.

 

 

Interesuje się również grafiką użytkową, doświadczenie zdobywała

w kilku agencjach reklamowych. Ulubione tematy projektowe to wnętrza komercyjne, gdzie można zaangażować się w cały koncept tworząc nazwę, identyfikację wizualną i wnętrze lokalu.

Paulina Sobczyk

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, na kierunku Architektura Wnętrz. Praca oraz staże w polskich i zagranicznych biurach i studiach [Hanczar Studio, 

External Reference Architects, Anegre] pozwoliły na rozwój na wielu płaszczyznach projektowych.

 

 

Oprócz projektowania wnętrz interesuje się również wzornictwem produktowym oraz meblarskim. Wielokrotnie w swoich projektach czerpie inspiracje z malarstwa oraz grafiki, starając się połączyć niebanalną formę z funkcjonalnością.

Paulina Wolniak

Mieszka we Wrocławiu, ukończyła studia na tutejszej politechnice [kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji na wydziale mechanicznym], gdzie otrzymała tytuł inżyniera.

 

W 2017 roku ukończyła studia na akademii sztuk pięknych [kierunek architektura wnętrz na wydziale architektury wnętrz 

i wzornictwa], gdzie otrzymała tytuł magistra sztuki.

 

Studiowanie na dwóch, na pozór nie mających ze sobą nic wspólnego uczelniach, dało jej szeroki ogląd na temat designu – wiedzę szczególnie ważną w dobie tworzenia interdyscyplinarnych zespołów projektowych. Studiowanie na akademii, jak również inne działania, takie jak wyjazd na trzymiesięczne praktyki w biurze architektonicznym what_architecture w Londynie i miro architetti 

w Bolonii, dostarczyły niesamowitej ilości inspiracji i energii do działania.

Klu Studio

Sudecka 96, pok. nr 50

53-129 Wrocław

693 300 391

Formularz kontaktowy